Doe Valley 56″ Console – 3643BU-56
Description
Description
Product Details
| Weight | 75 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 56″x17″x30″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 56 × 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Doe Valley |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Doe Valley Breakfast Nook Set – 0113BU
Doe Valley Pier – 3643BU-P
Doe Valley Sofa Table – 3148BU-S
Long Bench & Corner Back – 0113EC-BL
Doe Valley End Table – 3148BU-E
Doe Valley 66″ Console – 3643BU-66
Doe Valley Chair Side Table – 3148BU-CS
Side Bench – 0113BU-SB
Fynn Display Cabinet
Alvarez Entertainment Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Antibes Entertainment Credenza
Prado Entertainment Credenza
Fynn Blonde Display Cabinet
Menton Entertainment Credenza
Cornelia Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
Penrose Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.