Roswell Sideboard
The Crestview Collection Roswell Sideboard has four doors that feature a pinwheel design that is sure to catch anyone’s eye. Made of mango wood, this rustic sideboard has a medium-brown finish complemented by black metal legs. It has two holes for cable m
Product Details
| Collection | Roswell |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581171709 |
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 16 × 33 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Roswell |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Roswell Cocktail Table
Stratum Entertainment Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Penrose Entertainment Credenza
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Fynn Blonde Display Cabinet
Antibes Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Linea Entertainment Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Rune Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.