TV Console w/ Fireplace Option – 3648BU
Description
Description
Product Details
| Weight | 180 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78″x19.5″x38″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 78 × 38 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sereno Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Alvarez Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Fynn Display Cabinet
Penrose Entertainment Credenza
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Menton Entertainment Credenza
Fynn Blonde Display Cabinet
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Rune Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.