Vivian 64″ Media Console – 3644DR-64
Description
Description
Product Details
| Weight | 140 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64″x17″x30″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 64 × 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivian |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Vivian Writing Desk w/ Power Plug – 2833DR-P
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 58 × 31 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivian |
| Features | Power |
Vivian Writing Desk w/ Power Plug – 2833RN-P
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 58 × 31 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivian |
| Features | Power |
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Stratum Entertainment Credenza
Rune Entertainment Credenza
Antibes Entertainment Credenza
Tempo Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Flora Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.