Nouveau Bunching Tables
The Nouveau Bunching Tables feature a series of three tabletops ranging from small to medium and large. All boasting a bronzed base, each of the three tables showcases a different tabletop hue, adding to its layered splendor.
Product Details
| Consists of three separately packaged tables | Yes |
|---|---|
| U119802L-L Large table has an inset black granite top, 22x22x18 | Yes |
| U119802L-M Medium table has an inset rough granite top, 19x19x21 | Yes |
| U119802L-S Small table has an inset black granite top, 16x16x24 | Yes |
| Dimensions | 22 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Nouveau |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Arlyn Etagere
Oxford Two Door Cabinet
Oslo Entertainment Console
| Dimensions | 20 × 80 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Modern |
| Collection | Oslo |
| Features | Power |
Serrano Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 44 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Serrano |
| Features | Storage |
Ellis Etagere
| Dimensions | 16 × 44 × 82 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Jicama |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Sundance Bed Bench
Laguna Accent Table
Kaley Etagere
Solaria Accent Table
Argento Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Argento |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.