Aura, Glass Vase
Enhance your home decor with our clear glass vase, adorned with organic glass spheres accenting the outer surface, set atop a brushed brass finished base. This stunning piece combines modern sophistication with artistic flair, making it the perfect addition to any room.
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Clear |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aura |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Aura, Glass Bowl
Aura Table Lamp, Clear
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Clear |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aura |
| Features | Fabric |
Abella Ceramic Indoor-outdoor Wall Decor, Aqua, S/3
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.