Austin Medium Hand Painted Bottle
The Crestview Collection Austin Medium Hand Painted Bottle has a sturdy terracotta construction. A brown background shows off the hand-painted black flower design. This jug-shaped bottle has a narrow neck, making it the perfect home for beautiful flowers.
Product Details
| Collection | Austin Collection |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Ceramic |
| Primary Finish | Glazed |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581166262 |
| Weight | 5.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Austin |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Marquez Dining Table
Cagney Double Reclining Power Headrest Sofa
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cagney |
| Features | Cupholders, Power, Power Headrest |
Marquez Chair
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 25 × 45.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Marquez |
| Features | Fabric |
Mezquite Chairside Table
Mezquite Sofa Table
Polaris – Kahlua Power Sofa
Gemini – Heather Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Collection | Gemini |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Escape Dining Swivel Bar Stool With Auto Return
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Crossings Downtown Wall Mirror
Marquez 24″ Wooden Bench
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.