Duostacked Vases, White, S/2
Crafted with care form high-quality ceramic, these vases showcase a matte black finish that exudes simplicity. The organically shaped silhouettes and stacked ring design creates a visual appeal, making them a conversation piece that will draw admiration from guests. Sizes: S-14x12x4, L-11x18x4
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 11 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Duostacked |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Duostacked Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Duostacked |
| Features | Fabric |
Abella Ceramic Indoor-outdoor Wall Decor, Aqua, S/3
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.