Frazer Ottoman | Tufted Chocolate Vegan Leather On A Wood Frame
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:17.5 W:36.0 D:36.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 14.8500 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 36 × 36 × 17.5 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Frazer |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gable Ottoman- Black & White Dash | Black And White Dash Fabric On Hardwood Frame
Foster Leather Ottoman
| Dimensions | 23 × 29 × 17.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
St. Francis Small Ottoman
Felix Small Leather Ottoman
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 20.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Frosted Hide |
| Style | Rustic |
| Collection | Felix |
| Features | Leather |
Asher Ottoman
Jasper Accent Ottoman
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 17 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Anderson Round Ottoman
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 16 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Contemporary |
| Collection | Anderson |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Felix Large Leather Ottoman
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 16 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Hide |
| Style | Rustic |
| Collection | Felix |
| Features | Leather |
Lolo Leather Ottoman
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Jordan Small Ottoman
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.