Sherman 8 X 10 Rug
Description
Description
Product Details
| Product Dimensions | 95W 0D 119H |
|---|---|
| Product Weight (lbs) | 63.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 119 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sherman 8 X 10 Rug |
| Style | Transitional |
| Collection | Sherman |
| Rug Size | 8 x 10 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sherman 9 X 12 Rug
Sherman 10 X 14 Rug
Hayes 8 X 10 Rug
Winston 8 X 10 Rug
Alton 10 X 14 Rug
Highland 8 X 10 Rug
Kendall 10 X 14 Rug
Hayes 10 X 14 Rug
Dakota 9 X 12 Rug
Highland 10 X 14 Rug
Oliver 8 X 10 Rug
Kendall 9 X 12 Rug
Merrill 8 X 10 Rug
Alton 9 X 12 Rug
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.