Ashton Etagere
Description
Description
Product Details
| Collection | Ashton |
|---|---|
| Material | Wood |
| Style | Coastal & Transitional |
| Upc Number | 883581244366 |
Additional information
Additional information
| Weight | 114.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51.75 × 19 × 90 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal & Transitional |
| Collection | Ashton |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Ashton Table Lamp
Ashton
Harvest Etagere
Tatum Etagere
Alden Etagere
Eastline Etagere
Brambleton Small Bookshelf
Sandy Shores Etagere
Carter Etagere
Lennox Etagere
Thomas Etagere
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 16 × 87 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Thomas |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.