Belmont Bookcase
Let the Belmont Bookcase by Crestview Collection transform your space with its timeless beauty, exquisite craftsmanship, and effortlessly elegant presence. Its stunning Mango wood frame is enveloped in a rich, dark brown stain finish, allowing the natural
Product Details
| Collection | Belmont |
|---|---|
| Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581226041 |
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 16 × 76 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Belmont |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Alden Etagere
Harvest Etagere
Ashton Etagere
Richmond Etagere
Carter Etagere
Vista Etagere
Sawyer 36″bookshelf
Thomas Etagere
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 16 × 87 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Thomas |
| Features | Storage |
Sandy Shores Etagere
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.