Lily Barrel Back Accent Chair
The Lily Accent Chair boasts classic elegance and modern comfort with button-tufting and richly colored upholstery. Sturdy construction ensures long-lasting comfort. Perfect for any stylish living space.
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 33 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Orange |
| Detail Color | Spice |
| Style | Transitional |
| Collection | Lily |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lily Barrel Back Accent Chair
Lily Barrel Back Accent Chair
Lily Barrel Back Accent Chair
CZ-388 Massage Chair
| Dimensions | 35 × 47.3 in |
|---|---|
| Brand | Cozzia |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Massage, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
The Twist – Elise Rust Accent Swivel Chair
Daisy Swivel Glider Chair
Mariko Leather Chair
| Dimensions | 35 × 30.5 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Chelsea Accent Chair
Barolo – Vintage Whiskey Swivel Club Chair
Barolo – Vintage Navy Swivel Club Chair
Dacey Chair
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.