Apex Accent Table
Description
Description
The perfect landing for your drink or books, this accent table features a solid concrete base finished in matte white with brushed brass metal accents surrounding a wooden top.
Additional information
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Apex |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Haven Accent Table
Clyde Arm Table
Perrine White Accent Table
Alpine Accent Table
Aeirith Accent Table
Thea Accent Table
Gibson Accent Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Balam Chairside Table
Michael Alan Showroom
Claude Accent Table
Mezquite Chairside Table
Wren Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.