Bakersfield Power Chairside Table
Whether you’re looking to add some style to your living room or complete your home’s decor, the Bakersfield occasional group offers a perfect solution. Its combination of beauty and functionality will not only enhance your living space but also provide you with years of comfort and enjoyment.
Features
| Power | Yes |
|---|
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 24 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bakersfield |
| Features | Power |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Bakersfield Electric Fireplace Media Console
| Weight | 155.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bakersfield |
| Features | Storage |
Bakersfield 32″ Fireplace
| Weight | 73.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 32 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Bakersfield |
| Features | Customizable |
Bakersfield Trestle Dining Table
Darsa Side Table
Claude Accent Table
Lanita Side Table
Wren Accent Table
Aeirith Accent Table
Silas Accent Table
Gibson Accent Table
Cleo Accent Table
Cloud Accent Table
Haven Accent Table
Catalina Side Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.