Capella Accent Table, White
Description
Description
Unique star shaped accent table features a charcoal gray faux shagreen wrap, accented with a hand applied gold leaf trim.
Additional information
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Art Deco Glam (Contemporary) |
| Collection | Capella |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Capella Accent Table, Gray
Amara Accent Table
Clyde Arm Table
Gibson Accent Table
Calavaras Side Table
Zara Accent Table
Aeirith Accent Table
Albion Side Table
Perrine White Accent Table
Cloud Accent Table
Perrine Wood Chairside Table
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 23 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Milo Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.