Safari Coffee Table w/ Casters – 3299NW-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 103 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50″x30″x19″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 50 × 19 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
3299NW-C
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Brown, Cocktail & Coffee Tables, Sunny Designs
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Michael Alan Showroom
Carson Coffee Table
Amner Coffee Table
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Santa Fe Coffee Table
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Michael Alan Showroom
Dakota Round Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Zurich Coffee Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.