White Sand Coffee Table – 3172WS-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 50 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36”Rx19” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 19 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
3172WS-C
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Cocktail & Coffee Tables, Sunny Designs, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Escape Round Cocktail Table With Shelf
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Santa Fe Coffee Table
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Carson Coffee Table
Chicago Coffee Table
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Zurich Coffee Table
Michael Alan Showroom
Brooklyn Cocktail Table
Stowe Coffee Table
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.