Abbott Console Table
The Crestview Collection Abbott Console will look perfect along any wall or the back of a sofa. Two drawers along the top and a long bottom shelf give you open and hidden storage space to accommodate all your needs. The drawers open with black metal drawe
Product Details
| Collection | Abbott |
|---|---|
| Color | Natural |
| Material | Mango Wood |
| Primary Finish | Whitewashed |
| Style | Coastal & Traditional |
| Upc Number | 883581161441 |
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 14 × 34 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal & Traditional |
| Collection | Abbott |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Abbott
Linea Console Table
Harmony Console Table
Oslo Console Table
Winston Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 70 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Storage |
Linea Console Table
Darsa Console Table
Gavin Console
Raiden Console Table
Equinox Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Jackson Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.