Braddock Console Table
Description
Description
A nod to classic coastal style, this console table features a rustic iron frame wrapped in natural fiber rope accents topped with a beveled mirror.
Additional information
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 52 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Coastal |
| Collection | Braddock |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Catalina Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Compass Console Table
Equinox Console Table
Michael Alan Showroom
4 Door Console IFD5721CNS
Michael Alan Showroom
Marbella 100″ Console Table
| Dimensions | 21.3 × 100 × 32.3 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Deen Console Table
Adrian Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.