Cromwell Console Table
Description
Description
Product Details
| Wood Finish | Raw Oak |
|---|---|
| Wood Material | SOLID AND ENGINEERED WOOD WITH OAK VENEER |
| Product Dimensions | 72W 18D 32H |
| Product Weight (lbs) | 117.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 32 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Brown |
| Detail Color | Raw Oak |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Cromwell |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Cromwell 84″ Dining Table
Deen Console Table
Highland Park Console Table
Gavin Console
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Tess Console Table
Horizons Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Richmond Console Table
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Catalina Console Table
Michael Alan Showroom
4 Door Console IFD5721CNS
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.