Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Description
Description
Instantly add warmth and familiarity to spaces with the Long Key Console Table, a slender, simple accent piece boasting an earthy, wrapped rattan frame.
Product Details
| Wrapped split rattan | Yes |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Escape-Coastal Living Home Collection Nightstand
Escape-Coastal Living Home Collection Sanibel Side Chair
| Dimensions | 26 × 22 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Escape-Coastal Living Home Collection Seabrook Queen Bed
Escape-Coastal Living Home Collection 44 Dining Table
Escape-Coastal Living Home Collection Clearwater Low Arm Chair
| Dimensions | 23 × 23 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Mirror
Escape-Coastal Living Home Collection Abaca Cube
Escape-Coastal Living Home Collection Octagonal Side Table
Escape-Coastal Living Home Collection Escape Entertainment Console
Escape-Coastal Living Home Collection Seabrook King Bed
Escape-Coastal Living Home Collection Nesting Full/Queen Headboard
Escape-Coastal Living Home Collection Coastal Campaign Chest
Michael Alan Showroom
Jackson Console Table
Winston Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 70 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Storage |
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
7781 Blackburn Console
Equinox Console Table
Linea Console Table
Adrian Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Oslo Console Table
Tess Console Table
Highland Park Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.