Hayley Console Table, Black
Description
Description
Classic and minimalistic, this narrow console table in iron is finished with lightly antiqued gold leaf, inset with a beveled mirrored top, and gallery shelf in clear glass.
Additional information
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 60 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hayley |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Raiden Console Table
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Tess Console Table
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Acosta Console Table
Oslo Console Table
Deen Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Linea Console Table
Linea Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.