Kai Console Table
Description
Description
Product Details
| Metal Finish | GUNMETAL FINISH |
|---|---|
| Marble | CLOUD MARBLE |
| Product Dimensions | 60W 14D 30H |
| Product Weight (lbs) | 122.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 30 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gunmetal Finish |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kai |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AT9453-CM/GMF
Category: Console Tables
Tags: Alder & Tweed, Console Sofas, Gray, Gunmetal Finish
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Kai End Table
Deen Console Table
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Linea Console Table
Acosta Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Jackson Console Table
Perrine White Console Table
Adrian Console Table
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Equinox Console Table
Raiden Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.