Liam Console Table
The Liam Console Table by Crestview Collection is the perfect accent piece for any rustic or transitionally themed home. Crafted from natural mango wood, the rich brown hue offers a bold statement of rugged style and expert craftsmanship. The crowning fea
Product Details
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | Mango Wood & Travertine |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581213232 |
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 12.5 × 31 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Liam |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Liam Side Table
Liam Table Lamp
Liam Accent Table
Deen Console Table
Winston Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 70 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Storage |
Acosta Console Table
Linea Console Table
Oslo Console Table
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Raiden Console Table
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Harmony Console Table
Perrine White Console Table
Tess Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.