Silas T4984-05 End Table
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | 10mm tempered clear glass with flat edge. |
|---|---|
| Construction & Features | metal frame. |
| Construction & Features | acrylic legs. |
Additional information
Additional information
| Weight | 27.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 25.5 × 23.25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Clear Acrylic, Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Silas T4984 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Silas T4984-45 Cocktail Table
Silas T4984-75 Sofa Table
Michael Alan Showroom
Lilo Drum Accent Table
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Pinebrook T1755-35 Round Accent Table
Michael Alan Showroom
Stowe End Table
Occasional Tables
Balam End Table
Michael Alan Showroom
Sandy 20″ Drum Accent Table
| Dimensions | 20 × 20 × 18.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Occasional Tables
Michael Alan Showroom
Nyla End Table
| Dimensions | 1958 × 1934 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Michael Alan Showroom
Brooklyn End Table
Michael Alan Showroom
Layne 20″ End Table
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.