Winslet T4115-07 Oval End Table
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 63.5cm H |
| Construction & Features | 1 wood bottom shelf |
Additional information
Additional information
| Weight | 25.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 25 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Winslet T4115 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Winslet T4115-35 Round Accent Table
Winslet T4115-47 Oval Cocktail Table w/Casters
Michael Alan Showroom
Santorini End Table
Michael Alan Showroom
Jackson End Table
Michael Alan Showroom
Mercer End Table
Michael Alan Showroom
Mango Black Wood Side Table
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
|---|---|
| Brand | |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Michael Alan Showroom
Sandy 20″ Drum Accent Table
| Dimensions | 20 × 20 × 18.5 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Brooklyn End Table
Michael Alan Showroom
Layne 20″ End Table
| Dimensions | 20 × 20 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Amner Side Table
Bowden T4635-03 Rectangular End Table
Dartmouth T4904-03 End Table
Escape Round End Table With Shelf
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.