5/0 Queen Headboard – Atenas
Additional information
Additional information
| Weight | 82.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70.75 × 3.5 × 54 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Atenas |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
6/6 Eastern King Headboard – Atenas
Atenas 2 Drawer Nightstand
| Weight | 57.99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 24.75 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Relaxed Modern |
| Collection | Atenas |
| Features | Storage |
5/0 Queen Platform – Atenas
6/6 Eastern King Platform – Atenas
6/6 Eastern King Platform – Atenas
Atenas Mirror
Atenas 6 Drawer, Dresser
| Weight | 188.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 57.25 × 21 × 43.25 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Relaxed Modern |
| Collection | Atenas |
| Features | Storage |
Atenas 2 Drawer, Nightstand
| Weight | 57.99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 24.75 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Relaxed Modern |
| Collection | Atenas |
| Features | Storage |
5/0 Queen Platform – Atenas
5/0 Queen Headboard – Atenas
Atenas 4 Drawer Chest
| Weight | 141.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 21 × 48.75 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Relaxed Modern |
| Collection | Atenas |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.