Lehi Console W/power, Brindle
The modular Lehi Console adds storage and functionality to the Lehi sectional. This lift-top unit provides an Armrest for the middle of any Lehi configuration as well as two cupholders, hidden storage and 2 USB charging ports.
Product Details
| A modular console designed to work with the Lehi Collection | Yes |
|---|---|
| Part of the modular motion Lehi collection | Yes |
| Lift-Top console for storage of remote, electronics or other items | Yes |
| Two cupholders | Yes |
| Two USB chargers inside storage area | Yes |
| Color: Brindle | Yes |
| Dimensions | 13 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lehi |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.