Queen/King Panel Bed Rails
Additional information
Additional information
| Weight | 35.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 1.75 × 10 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White Oat and Brushed Nickel and M10751 Ivory |
| Style | Traditional |
| Collection | Addison Lane White B5788 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5788-54R
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Magnussen Home, White Oat and Brushed Nickel and M10751 Ivory
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
King Poster Bed Uph.Headboard + Footboard +Slats
Addison B5788-10 Drawer Chest
Addison B5788-40 Landscape Mirror
Queen Poster Bed Upper Posts+ Short+ Long Canopies
Queen Poster Bed Uph.Headboard + Footboard +Slats
Addison B5788-66 Complete King Poster Bed
King Poster Bed Upper Posts+ Short+ Long Canopies
Addison B5788-2240 Double Drawer Dresser with Landscape Mirror
Addison B5788-07 Bachelor Chest
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.