Queen Panel Bed Headboard
Additional information
Additional information
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.13 × 66.63 × 64 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Cognac and Dinara Oat Fabric |
| Collection | Lyon B5688 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
B5688-54H
Category: Uncategorized
Tags: Bed Parts, Cognac and Dinara Oat Fabric, Magnussen Home
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lyon B5688-2040 Drawer Dresser with Landscape Mirror
King Panel Bed Headboard
Queen/King Panel Bed Rails
Cal.King Panel Bed Rails
Queen Panel Bed Footboard
King Panel Bed Footboard
Lyon B5688-10 Drawer Chest
Lyon B5688-01 Drawer Nightstand
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.