Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Arm Chair
| Dimensions | 25 × 22 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Features | Fabric |
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Oval Side Chair
| Dimensions | 25 × 21 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Features | Fabric |
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Side Chair
| Dimensions | 25 × 21 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Features | Fabric |
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Uptown King Bed
| Dimensions | 89 × 82 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Features | Fabric |
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Uptown Queen Bed
| Dimensions | 89 × 66 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home |
| Features | Fabric |
