Carrington Large Breakfront Cabinet
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 70 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Bisque |
| Style | Transitional |
| Collection | Carrington |
| Features | Storage |
Carrington Small Breakfront Cabinet
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 60 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Bisque |
| Style | Transitional |
| Collection | Carrington |
| Features | Storage |
