Rosalie 1-Drawer Nightstand-Blue
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20 × 26 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Cabana Blue |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Power |
Rosalie Server – Blue
| Weight | 155.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Blue |
| Detail Color | Cabana Blue |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
| Features | Storage |
