Heron B4400-55 Complete Queen Panel Bed with Storage Rails
| Dimensions | 86 × 67 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White, Dovetail Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Heron Cove B4400 |
| Features | Storage |
Heron B4400-65 Complete King Panel Bed with Storage Rails
| Dimensions | 86 × 83 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White, Dovetail Grey |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Heron Cove B4400 |
| Features | Storage |
Heron B4400-75 Complete Cal.King Panel Bed with Storage Rails
| Dimensions | 90 × 83 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk White, Dovetail Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Heron Cove B4400 |
| Features | Storage |
