Dory Coffee Table With Casters, Sand
| Dimensions | 48 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Coffee |
| Style | Farmhouse (Rustic) |
| Collection | Dory |
| Features | Storage |
Hudson Power Sofa w/ Power Headrest – 74U918
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 84 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Detail Color | Coffee |
| Style | Modern |
| Collection | Hudson |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest |
