Keeley Fabric Arm Chair
| Dimensions | 27.38 × 24 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Moore Fabric Arm Chair
| Dimensions | 24.63 × 23.88 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Moore Fabric Side Chair
| Dimensions | 24.63 × 22.13 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Remy Fabric Side Chair
| Dimensions | 25.38 × 25.63 × 36.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
