Kona Sideboard | Gray and White
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 36.25 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray And White |
| Style | Transitional |
| Collection | Kona |
| Features | Storage |
Kona Sofa Bar Table | Gray and White
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 76 × 36.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray And White |
| Style | Transitional |
| Collection | Kona |
| Features | Storage |
