Accent Bench w/ Storage, Wood Seat – 2075LB-48
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 48 × 28 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Features | Storage |
Addyson Twin Loft Bed
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 83 × 33.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Zion Fog Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Addyson Youth |
| Features | Fabric |
Addyson Twin over Twin Bunk
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.75 × 83 × 61.25 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Zion Fog Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Addyson Youth |
| Features | Fabric |
