Aggie Fabric Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Aggie |
| Features | Fabric |
Air-X Crib Mattress Protector
| Weight | 1.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 8 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Air-X |
| Features | Power |
Alana Fabric Chair
| Dimensions | 33 × 32.5 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
