Alta Standard Chest | Brushed Ash
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 54.76 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Brushed Ash |
| Style | Transitional |
| Collection | Alta |
| Features | Storage |
Alta Standard Chest | Brushed Ash
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 54.76 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Brushed Ash |
| Style | Transitional |
| Collection | Alta |
| Features | Storage |
Balboa Park Sofa Bar Table
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 36 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Roasted Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Balboa Park |
| Features | Storage |
