Cabo Daybed in Soothe Pearl w/ Flange Welt
| Weight | 126.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 71.26 × 76 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Daybed | Frame SKU
| Dimensions | 71 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Dining Chair in Soothe Pearl w/ Flange Welt
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23.62 × 33 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Dining Chair | Frame SKU
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 33 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Loveseat in Soothe Pearl w/ Flange Welt
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 81.1 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Mid Sofa | Frame SKU
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Oversized Club Chair in Soothe Pearl w/ Flange Welt
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 49.61 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Oversized Club Chair | Frame SKU
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Sofa in Soothe Pearl w/ Flange Welt
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 112.6 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cabo Sofa | Frame SKU
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Collection | Cabo |
| Features | Fabric |
Cambria Club Chair in Canvas Canvas w/ Self Welt
| Weight | 75.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33.46 × 32 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
Cambria Club Chair | Frame SKU
| Dimensions | 33 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
Cambria Dining Chair in Canvas Canvas w/ Self Welt
| Weight | 69.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24.41 × 33 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
Cambria Dining Chair | Frame SKU
| Dimensions | 24 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
Cambria Sofa in Canvas Canvas w/ Self Welt
| Weight | 147.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36.61 × 32 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
Cambria Sofa | Frame SKU
| Dimensions | 37 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Cambria |
| Features | Fabric |
