Coastal Teak Club Chair in Canvas Canvas, No Welt
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 31 × 31 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Fabric |
Coastal Teak Club Chair | Frame SKU
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 31 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Fabric |
Coastal Teak Dining Bench in Canvas Canvas, No Welt
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17.72 × 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Fabric |
Coastal Teak Sofa in Canvas Canvas, No Welt
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34.13 × 31 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Fabric |
Coastal Teak Sofa Table
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 18 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Storage |
Coastal Teak Sofa | Frame SKU
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coastal Teak |
| Features | Fabric |
COMPLETE KIT for Newport Left Arm Facing Loveseat
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61.42 × 31 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | White |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |
Coronado Adjustable Chaise | Frame SKU
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 31 × 28 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Adjustable Chaise | Stocked kit
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 31 × 28 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Armless Club Chair in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 31.9 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Armless Club Chair | Frame SKU
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Armless Dining Chair in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Armless Dining Chair | Frame SKU
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
