Coronado Club Chair in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35.4 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Club Chair | Frame SKU
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Curved Sectional | Custom kit
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Curved Sectional | Frame SKU
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Curved Sectional | Stocked kit
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Dining Chair in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 37 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Dining Chair | Frame SKU
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 37 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Loveseat in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 72 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Mid Sofa | Frame SKU
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Ottoman in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 31 × 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Ottoman | Frame SKU
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sectional
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sectional | Frame SKU
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sectional | Frame SKU
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sectional | Frame SKU
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sofa in Canvas Flax w/ Self Welt
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 107.8 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
Coronado Sofa | Frame SKU
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Brown |
| Collection | Coronado |
| Features | Fabric |
CUSTOM KIT for Birstol Loveseat
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 50.39 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
