Abdel Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abdel |
| Features | Fabric |
Accent Bench w/ Storage Wood Seat – 2075MW-48
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Features | Storage |
