Avaline Round Mirror
Description
Description
Product Details
| Metal Frame | Yes |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 2 × 42 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | AvalineModern |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Avaline Kendall Panel Bed King
| Dimensions | 86 × 84 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Oak |
| Style | Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Avaline |
| Features | Fabric |
Avaline Carmen Dresser
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Avaline |
| Features | Storage |
Avaline Dresser
| Dimensions | 21 × 74 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Avaline |
| Features | Storage |
Avaline Owen Storage Bed King
Avaline Carmen Chest
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Oak |
| Style | Modern |
| Collection | Avaline |
| Features | Storage |
Oslo Entertainment Console
| Dimensions | 20 × 80 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Modern |
| Collection | Oslo |
| Features | Power |
Michael Alan Showroom
Modern Bench
| Dimensions | 18 × 56 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brass, Cream, Tan |
| Features | Fabric, Metal, Upholstered |
| Style | Modern |
Playlist Harmony King Bed
| Dimensions | 87 × 80 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown Eyed Girl |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Playlist |
| Features | Fabric |
New Lou Louie P’s King Sleigh Bed
The Guest Room King Bed
Soho Chair
| Dimensions | 36 × 29 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Griffith Park |
| Features | Leather |
Coastal Living Outdoor San Clemente Chaise Lounge
| Dimensions | 83 × 31 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown, Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal, Wood |
| Style | Coastal |
Nightstand
New Lou Louie P’s Cal King Sleigh Bed
Playlist Chest
Modern Wilshire Nightstand
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.