Westbourne B5888-74 Cal.King Panel Bed
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | slats with support legs. |
| Construction & Features | floor protectors. |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 91.25 × 78.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Umber, Milo Ivory Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Westbourne B5888 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Westbourne Wood King Panel Bed Storage Footboard SU
Westbourne B5888-74A Cal.King Panel Storage Bed
| Dimensions | 91.25 × 78.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Umber, Milo Ivory Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Westbourne B5888 |
| Features | Storage |
Westbourne B5888-42 Portrait Mirror
Westbourne B5888-65 Complete King Upholstered Panel Bed
Westbourne B5888-54 Complete Queen Panel Bed
Westbourne B5888-10 Drawer Chest
Westbourne Wood King Panel Bed Footboard SU
Westbourne B5888-76 Cal.King Poster Bed w/Upholstered Headboard
Westbourne B5888-56 Complete Queen Poster Bed w/Upholstered Headboard
Westbourne Wood King Panel Bed Headboard KD
Westbourne B5888-03 Door Nightstand
Westbourne B5888-30 Armoire
Michael Alan Showroom
Escape Upholstered Bed – Fluffy River Rock
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Features | Fabric, Upholstered |
Antique Multicolor Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Bedroom Ridge Queen Bed
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Michael Alan Showroom
Menton Panel Bed King
| Dimensions | 90.75 × 82.38 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
Parota Nova Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Serenity Rookery Upholstered Panel Bed
| Brand | Hooker Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, King |
| Color | Brown, White |
| Style | Cottage |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Michael Alan Showroom
Arcadia Panel Bed
| Brand | Bernhardt |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Features | Fabric |
Menton Panel Bed
| Brand | Bernhardt |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Features | Fabric |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.