Astoria Three-Drawer Chest (Pink)
Description
Description
Product Details
| Collection | Astoria |
|---|---|
| Color | Pink |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581251418 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 32 × 16 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Pink |
| Style | Transitional |
| Collection | Astoria |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Astoria Three-Drawer Chest (Blue)
Astoria Three-Drawer Chest (White)
5 Drawer Chest 6441CHT
Tempo Tall Drawer Chest
Michael Alan Showroom
Serenity Five Drawer Chest
Ellis Door Chest
Prado Tall Drawer Chest
Parota 5 Drawer Chest
Solaria Door Chest
| Dimensions | 19.5 × 48 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Customizable, Storage |
Tribeca Door Chest
Cornelia Tall Drawer Chest
Michael Alan Showroom
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Menton Tall Drawer Chest
Albion Tall Drawer Chest
| Dimensions | 19 × 42 × 49.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.