Beach Pebble Side Chest – 2081BP
Description
Description
Product Details
| Weight | 65 Lbs |
|---|---|
| Mahogany solids and veneers | Yes |
| Beach Pebble finish | Yes |
| Dimensions | 28″x13″x26″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 28 × 26 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Albion Tall Drawer Chest
| Dimensions | 19 × 42 × 49.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Solaria Door Chest
| Dimensions | 19.5 × 48 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Customizable, Storage |
Solaria Tall Drawer Chest
Silhouette Tall Drawer Chest
Trianon Armoire
Tempo Tall Drawer Chest
Tribeca Tall Drawer Chest
| Dimensions | 20 × 44 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aurum |
| Style | Modern Rustic |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Casa Paros Tall Drawer Chest
Ellis Door Chest
5 Drawer Chest 6441CHT
Stratum Door Chest
Michael Alan Showroom
Serenity Five Drawer Chest
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.