Jakarta Pub Table- Natural | Natural Finished Teak Wood
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:41.0 W:47.0 D:25.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 33.7250 |
| Projected Due date | 6/11/2025 Qty: 90 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 25 × 47 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jakarta |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Jakarta Stool- Natural | Natural Finish On Teak Wood
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90247
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90246
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90236
Marquez Bar
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90236
| Dimensions | 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90242
Martina Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Martina |
| Features | Storage |
Lansing Tall Bar Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 79 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.